Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater Fabriek Amsterdam
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater Fabriek Amsterdam
Amsterdam
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Theater 4en1
Breukelen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
Junushoff Theater
Wageningen
Kursaal Oostende
Oostende
Singer Theater
Laren
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kattendans
Bergeijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
van Beresteyn
Veendam
Het Klooster
Woerden
Agnietenhof
Tiel
Theater de Bussel
Oosterhout
Twentse Schouwburg
Enschede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Meulvliet
Tholen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Chassé Theater
Breda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Twentse Schouwburg
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
22:30
Flint
Amersfoort
C.C. De Werf
Aalst
Dorpshuis Heerde
Heerde
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Speakers
Delft
20:30
Metropool
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
't Getouw
Mol
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
vrijdag 29 januari 2010
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Hoftheater, Raalte
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
DaBounce
Theater Fabriek Amsterdam, Amsterdam
20:30
Daniël van Veen - Ruilen binnnen 8 dagen
Werftheater, Utrecht
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
De Weijer, Boxmeer
20:30
Da Bounce Comedy Nights
Theater Fabriek Amsterdam, Amsterdam
zaterdag 30 januari 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater 4en1, Breukelen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Chassé Theater, Breda
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Junushoff Theater, Wageningen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Kursaal Oostende, Oostende
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Singer Theater, Laren
Eric van Sauers - Ridder
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Kattendans, Bergeijk
Jörgen Raymann - Familyman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Voor De Grap
van Beresteyn, Veendam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - Axestos
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Twentse Schouwburg, Enschede
Acda en de Munnik - ODE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Kennemer Theater, Beverwijk
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Hete vrede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Begijn le Bleu
Bon theater, Medemblik
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Meulvliet, Tholen
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
DaBounce
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Daniël van Veen - Ruilen binnnen 8 dagen
Werftheater, Utrecht
20:30
Kristel Zweers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zondag 31 januari 2010
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Chassé Theater, Breda
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 01 februari 2010
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 02 februari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Boheems
Flint, Amersfoort
Leon van der Zanden - Cola
Fulcotheater, IJsselstein
Roué Verveer - Mans Genoeg
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Leest, Waalwijk
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
Twentse Schouwburg, Enschede
Een Avondje Bergkamp
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Vincent Geers - Onder Controle
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Arie Koomen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Acda en de Munnik
Agora Theater Lelystad, Lelystad
22:30
Iedereen kan, behalve Bono
Flint, Amersfoort
woensdag 03 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
C.C. De Werf, Aalst
Micha Wertheim - Voor De Grap
Dorpshuis Heerde, Heerde
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Venray, Venray
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Boheems
Flint, Amersfoort
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Stoep, Spijkenisse
Leon van der Zanden - Cola
De Kattendans, Bergeijk
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Acda en de Munnik - ODE
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Interview New Kids
Melkweg, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
De Weijer, Boxmeer
20:30
Comedy Explosion
Speakers, Delft
20:30
Daniel Arends
Metropool, Hengelo
donderdag 04 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Finalistentour Cabaretesk 10
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
't Getouw, Mol
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sara Kroos - Boheems
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Cola
De Kattendans, Bergeijk
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Acda en de Munnik - ODE
Chassé Theater, Breda
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
C.C. De Pas, Heesch
Hete vrede
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Ellen Dikker: Fjord
Catharinakapel, Harderwijk