Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posthuis Theater
Heerenveen
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
ATLAS Theater
Emmen
Theater Zinin
Nijverdal
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Willem
Papendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kattendans
Bergeijk
Theater Cardo
Groesbeek
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
Theater Kulturhus
Borne
De Domijnen
Sittard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Schakel
Gilze
Schouwburg Venray
Venray
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Ogtent
Duiven
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Maagd
Bergen op Zoom
Agnietenhof
Tiel
Schaffelaartheater
Barneveld
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Winsinghhof
Roden
Het Musiater
Zevenaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Spant!
Bussum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Spant!
Bussum
Schaffelaartheater
Barneveld
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Willem
Enschede
De Reggehof
Goor
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Storm
Winterswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Agora Theater Druten
Druten
Schaffelaartheater
Barneveld
Oude Luxor Theater
Rotterdam
donderdag 21 maart 2019
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
vrijdag 22 maart 2019
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Venray, Venray
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Posttheater, Arnhem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maagd, Bergen op Zoom
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Matroesjka - Brainwash
Schaffelaartheater, Barneveld
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Winsinghhof, Roden
Rayen Panday - Fenomeen
Het Musiater, Zevenaar
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meenthe, Steenwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 23 maart 2019
Kommil Foo - Oogst
De Kattendans, Bergeijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Druten, Druten
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam