Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Bunder
Moorslede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:00
De Dillewijn
Ankeveen
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
De Dillewijn
Ankeveen
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
22:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Meervaart
Amsterdam
15:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
16:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
16:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Perron-3
Rosmalen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Flint
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
Chassé Theater
Breda
Cultura
Ede
Singer Theater
Laren
Theater PePijn
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Meenthe
Steenwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
zaterdag 12 december 2020
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Bunder, Moorslede
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Dillewijn, Ankeveen
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
19:30
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
19:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Diligentia, Den Haag
20:15
Murth Mossel - Tot op dat moment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Het Klooster, Woerden
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Smeltkroes, Maarheeze
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Dillewijn, Ankeveen
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
21:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
22:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
zondag 13 december 2020
Man, man, man, de Podcast
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Spant!, Bussum
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Spant!, Bussum
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
15:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
16:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
16:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 14 december 2020
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 15 december 2020
William Boeva - B30VA
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Snijders - Een avond met mij
Perron-3, Rosmalen
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Flint, Amersfoort
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
woensdag 16 december 2020
William Boeva - B30VA
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cultura, Ede
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Singer Theater, Laren
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater PePijn, Den Haag
155 (éénvijfvijf) - Stuk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Clara Zoerbier - KrismesDreume
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Johan Goossens - In het beste geval
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater de Spiegel, Zwolle
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater De Willem, Papendrecht
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meenthe, Steenwijk
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cabarestafette
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater De Storm, Winterswijk
Clara Zoerbier - KrismesDreume
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade