Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cultuurschuur
Monster
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Lindenberg Theater
Nijmegen
AINSI
Maastricht
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. Stroud
Putten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Orpheus
Apeldoorn
De Meerpaal
Dronten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Venray
Venray
Meervaart
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Schalm
Veldhoven
Den heuvel
Alphen
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kulturhus
Denekamp
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Eendracht
Gemert
Wilminktheater
Enschede
00:00
Singer Theater
Laren
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Koningshof
Maassluis
00:00
Werftheater
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
woensdag 27 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kiki Schippers - Waar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Guzmán
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mart Mossel Pauwer!
Meervaart, Amsterdam
donderdag 28 maart 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater De Leest, Waalwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kommil Foo - Oogst
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Cultuurschuur, Monster
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Erg Heel
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Johan Goossens - Vlam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg Odeon, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Lindenberg Theater, Nijmegen
Fresku - Voordat het te laat is
AINSI, Maastricht
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Stroud, Putten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Harmonie, Leeuwarden
Kiki Schippers - Waar
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meerpaal, Dronten
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Schalm, Veldhoven
Piepschuim - Grote Woorden
Den heuvel, Alphen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
De Maaspoort, Venlo
19:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Matroesjka - Brainwash
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Veluvine, Nunspeet
20:15
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultura, Ede
20:15
Arie en Silvester - Wie?!
Markant Uden, Uden
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 29 maart 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs Kemperink - Bonje
Lindenberg Theater, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus, Denekamp
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Stefano Keizers - Erg Heel
De Eendracht, Gemert
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Singer Theater, Laren
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Koningshof, Maassluis
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Junushoff Theater, Wageningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Orpheus, Apeldoorn