Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Flint
Amersfoort
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Veluvine
Nunspeet
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maaspoort
Venlo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
CulturA & Zo
Nootdorp
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zinin
Nijverdal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
woensdag 11 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Intouchables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
donderdag 12 mei 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Maagd, Bergen op Zoom
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Veluvine, Nunspeet
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 13 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van Kooten
De Maaspoort, Venlo
Kommil Foo - Schoft
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Dok6, Panningen
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Speeldoos, Vught
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
André Manuel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 14 mei 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Almere, Almere
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
CulturA & Zo, Nootdorp
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Hof 88, Almelo
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Paardenpoetser
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Zinin, Nijverdal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
zondag 15 mei 2016
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Hans Teeuwen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 16 mei 2016
20:00
De zondagmiddag empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 17 mei 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht