Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ledeltheater
Oostburg
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Lindenberg Theater
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Aan de Slinger
Houten
Zaantheater
Zaandam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Werf
Aalst
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Posthuis Theater
Heerenveen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Schalm
Veldhoven
Posttheater
Arnhem
Munttheater
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Warande
Turnhout
Cpunt Theater
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Almere
Almere
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zaantheater
Zaandam
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. De Werf
Aalst
Werftheater
Utrecht
Arsenaal Theater
Vlissingen
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater de Spiegel
Zwolle
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater de Tobbe
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
De Spil
Roeselare
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater 't Pand
Gorinchem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Prismare
Enschede
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Achterom
Hilversum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Concordia
Haastrecht
zaterdag 19 januari 2013
Piepschuim
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Marco Roelofs
Het Veur Theater, Leidschendam
Ronald Goedemondt
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Den Bolder, Waspik
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:15
Camerettten - Finaletournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zondag 20 januari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 21 januari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
De Ministers - Voor de mooiste
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 januari 2013
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Poolvogel - Poolvogel
De Maaspoort, Venlo
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Anuar - Vastberaden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Treasures
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 23 januari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Karin Bruers - Waar was ik?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Berry Lussenburg - Verwhard
Posthuis Theater, Heerenveen
Anuar - Vastberaden
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Electropis
Munttheater, Weert
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Treasures
De Warande, Turnhout
Roué Verveer - In zeer goede staat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Ruben Nicolai - Little friday
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Beun, Heiloo
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Omval, Diemen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Roelofs
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
donderdag 24 januari 2013
Enge Buren - Reuring
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Diligentia, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Kennemer Theater, Beverwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Witte Theater, IJmuiden
Pieter Derks - Van nature
Theater Harderwijk, Harderwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Arsenaal Theater, Vlissingen
Anuar - Vastberaden
Porgy en Bess, Terneuzen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Spiegel, Zwolle
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Figi Theater, Zeist
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Electropis
Theater de Schalm, Veldhoven
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Tobbe, Voorburg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Treasures
De Spil, Roeselare
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Evertshuis, Bodegraven
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Ruben Nicolai - Little friday
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - Het grijze gebied
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Howard Komproe: LULverhalen
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Schudden We Vieren Het Maar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 25 januari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Harmonie, Leeuwarden
Enge Buren - Reuring
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Achterom, Hilversum
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Poolvogel - Poolvogel
Fulcotheater, IJsselstein
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater Concordia, Haastrecht