Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Wilminktheater
Enschede
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Zwalmparel
Zwalm
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater aan de Schie
Schiedam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Walhalla
Rotterdam
18:00
The Thalia Lounge
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Rietveld Theater
Delft
Het Klooster
Woerden
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Rietveld Theater
Delft
woensdag 07 juni 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Zaantheater, Zaandam
donderdag 08 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 09 juni 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
20:00
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schalm, Veldhoven
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zaterdag 10 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Martiniplaza, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kasper van der Laan - Metamorfosa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 11 juni 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 12 juni 2017
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 13 juni 2017
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
woensdag 14 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 15 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater De Storm, Winterswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 16 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
William Boeva - Reset
De Zwalmparel, Zwalm
20:00
Pieter Derks
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 17 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Micha Wertheim - De Hik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Russell Howard - Around The World
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Martijn Kardol - Bang
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 18 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Paradiso, Amsterdam
woensdag 21 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
donderdag 22 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
vrijdag 23 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
21:00
Mark van de Veerdonk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zaterdag 24 juni 2017
20:30
Janneke de Bijl - En dan?
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 25 juni 2017
14:30
Q-Comedy
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Tom Sligting
De Flux, Zaandam
woensdag 28 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 30 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kampanje, Den Helder
Comedy @ de ArenA
Amsterdam ArenA, Amsterdam
zaterdag 01 juli 2017
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
René van Meurs - Uurtje Buiten Spelen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 15 juli 2017
15:00
Kiki Schippers - Kiki met band
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
The Really Open Mic Comedy Night Hosted by Dusty Beckwith
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
zaterdag 22 juli 2017
21:00
Howard Komproe & de Lulverhalen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 05 augustus 2017
20:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutemoment
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 12 augustus 2017
20:30
Katinka Polderman - Tiert Welig
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 19 augustus 2017
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
woensdag 30 augustus 2017
20:30
Zonder verdoving
Theaterpand Weesp, Weesp
donderdag 31 augustus 2017
20:30
Zonder verdoving
Theaterpand Weesp, Weesp
vrijdag 01 september 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
zaterdag 02 september 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Zonder verdoving
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Lonneke Dort
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
zondag 03 september 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 05 september 2017
20:30
Zonder verdoving
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
woensdag 06 september 2017
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Eendracht, Gemert
20:30
Zonder verdoving
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 07 september 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference
C.C. Den Herd, Bladel
vrijdag 08 september 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Walhalla, Rotterdam
18:00
#Friday
The Thalia Lounge, Rotterdam
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Klub Kids Presents Queens Of Comedy Tour
Melkweg, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Weijer, Boxmeer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Rietveld Theater, Delft
zaterdag 09 september 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Het Klooster, Woerden
Ricky Gervais - Humanity World Tour
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Rietveld Theater, Delft