Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Jan van Besouw
Goirle
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Jan van Besouw
Goirle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Spil
Roeselare
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Klooster
Woerden
Markiezenhof
Bergen op Zoom
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Stroud
Putten
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Scheldetheater
Terneuzen
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Martiniplaza
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Omval
Diemen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Posttheater
Arnhem
21:30
Scheldetheater
Terneuzen
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Mainstage
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Mascini Theater
Amsterdam
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Posttheater
Arnhem
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Martiniplaza
Groningen
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Posttheater
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Mainstage
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
C.C. Deurne
Deurne
Maaspodium
Rotterdam
Mimik
Deventer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
Orpheus
Apeldoorn
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Walhalla
Rotterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
zondag 04 oktober 2020
20:00
Mo Gilligan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
maandag 05 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Basta!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 07 oktober 2020
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Maartje & Kine - Speelbeesten
Het Klooster, Woerden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Markiezenhof, Bergen op Zoom
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Amphion, Doetinchem
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Korrel Zout
C.C. Stroud, Putten
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater De Omval, Diemen
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Cultura, Ede
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater Ludens, Voorburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posttheater, Arnhem
21:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 08 oktober 2020
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ronald Snijders - Een avond met mij
Mascini Theater, Amsterdam
19:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
19:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Lieven Scheire
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Kennemer Theater, Beverwijk
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Vlamousse - Saampies
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Zaantheater, Zaandam
20:15
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Rayen Panday - Trigger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Kasper van der Laan - 1 kilo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 09 oktober 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Deurne, Deurne
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Chris Verlaan - Man in de Maak
Mimik, Deventer
Maartje & Kine - Speelbeesten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Kardol - Welkom
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Orpheus, Apeldoorn
Alex Ploeg - EGO
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater de Speeldoos, Baarn
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater Walhalla, Rotterdam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam