Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Almere
Almere
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maaspoort
Venlo
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Hof 88
Almelo
Chassé Theater
Breda
Theater de Speeldoos
Baarn
Werftheater
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Toegift
Den Hoorn
Spant!
Bussum
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Venray
Venray
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posthuis Theater
Heerenveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
DeMess
Naarden
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Islemunda
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Spant!
Bussum
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Schakel
Gilze
C.C. De Pas
Heesch
Zaantheater
Zaandam
Kennemer Theater
Beverwijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Lievekamp
Oss
Wesopa Weesp
Weesp
Zalencentrum de Treemter
Balk
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Papenstraattheater
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Idea
Soest
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
De Cammeleur
Dongen
00:00
De Meerpaal
Dronten
Hoftheater
Raalte
00:00
Hoftheater
Raalte
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
donderdag 18 oktober 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater aan de Schie, Schiedam
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Almere, Almere
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schaffelaartheater, Barneveld
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Junushoff Theater, Wageningen
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij
C.C. 't Gasthoes, Horst
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Hof 88, Almelo
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Chassé Theater, Breda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Werftheater, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kiki Schippers - Waar
De Toegift, Den Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Deventer Schouwburg, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Omval, Diemen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
De Cabaretpoel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Howard Komproe - Live on stage
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Johan Goossens - Vlam
De Weijer, Boxmeer
20:30
Purper - Purper's Passie
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 19 oktober 2018
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agnietenhof, Tiel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yentl en de Boer - Magie
Posthuis Theater, Heerenveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
DeMess, Naarden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Ik beloof niks
De Schakel, Gilze
Rayen Panday - Fenomeen
C.C. De Pas, Heesch
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie & Silvester - Wie?!
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Zalencentrum de Treemter, Balk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Sixties, muzikale lezing
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 20 oktober 2018
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle