Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Posttheater
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
Koningshof
Maassluis
Meervaart
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Spant!
Bussum
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Musis
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Bon theater
Medemblik
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater De Storm
Winterswijk
Concertgebouw
Brugge
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Schattelijn
Geertruidenberg
Boode in Bathmen
Bathmen
Theater de Schuur
Zevenbergen
Chassé Theater
Breda
Theater De Molen
Beuningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Werft
Geel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Flint
Amersfoort
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater de Bussel
Oosterhout
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Smeltkroes
Maarheeze
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Kom
Nieuwegein
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Venray
Venray
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Fulcotheater
IJsselstein
De Trukendoos
Harelbeke
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
vrijdag 05 april 2013
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jandino Asporaat - De Revue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
van Beresteyn, Veendam
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - Het grijze gebied
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - De Cultuuroptimist / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Acda en de Munnik 'T Heerst
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 06 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Schudden - We vieren het maar
Theater De Storm, Winterswijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Karin Bruers - Waar was ik?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
Sabine Beens - Ça bien!
Chassé Theater, Breda
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Purmaryn, Purmerend
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werft, Geel
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - V
Theater `t Spieker, Eibergen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Martiniplaza, Groningen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leon van der Zanden - Rebel
De Smeltkroes, Maarheeze
Lebbis - Het grijze gebied
De Harmonie, Leeuwarden
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Agnietenhof, Tiel
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Omval, Diemen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 07 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
maandag 08 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 09 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Guido Weijers - V
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 10 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Schudden - We vieren het maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bruers - Waar was ik?
Fulcotheater, IJsselstein
Jeroen Leenders - Geen idee
De Trukendoos, Harelbeke
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Het Kruispunt, Barendrecht