Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Sneek
Sneek
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Flint
Amersfoort
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Poorterij
Zaltbommel
Munttheater
Weert
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
De Dillewijn
Ankeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pook
Oostknollendam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
De Domijnen
Sittard
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
AFAS Live
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater RhederArt
Dieren
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Hofnar
Aalten
Kulturhus Holten
Holten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Orpheus
Apeldoorn
C.C. De Werft
Geel
C.C. De Schakel
Waregem
Theater Sneek
Sneek
Vestzaktheater
Son
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Beun
Heiloo
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. Zundert
Zundert
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
Markant Uden
Uden
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Schakel
Gilze
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DNK
Assen
Theater De Veste
Delft
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
AFAS Circustheater
Scheveningen
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
vrijdag 20 maart 2020
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
The Silent Comedy
Munttheater, Weert
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zinin, Nijverdal
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Pand, Gorinchem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Enge Buren - BASTA!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Kaasfabriek , Wormer
zaterdag 21 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Hunkert
Junushoff Theater, Wageningen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Dillewijn, Ankeveen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pook, Oostknollendam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daan Boom - De Eerste
Agnietenhof, Tiel
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Domijnen, Sittard
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater RhederArt, Dieren
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Hofnar, Aalten
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kulturhus Holten, Holten
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Cameretten - Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Werft, Geel
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Sneek, Sneek
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Vestzaktheater, Son
Enge Buren - BASTA!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kom, Nieuwegein
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Beun, Heiloo
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Fransche School Culemborg, Culemborg
Anuar - EERLIJK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kunstgreep, Oostzaan
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Omval, Diemen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
ATLAS Theater, Emmen
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Markant Uden, Uden
zondag 22 maart 2020
Sara Kroos - Verte
Musis, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schakel, Gilze
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marcel Hensema - Alles in de hens
DNK, Assen
Buurman en Buurman gaan kamperen
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Trigger
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 23 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Meenthe, Steenwijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
AFAS Circustheater, Scheveningen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Sasha Velour
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 24 maart 2020
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Hunkert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Grof geschud - Lijmen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Huub Stapel - Het Huwelijk
DeLaMar, Amsterdam
Alex Borstein & The Amstergang
Boom Chicago, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Meervaart, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Venray, Venray