Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Spant!
Bussum
Theater Gooiland
Hilversum
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Het Plein
West-Graftdijk
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Muze
Noordwijk
00:00
De Muze
Noordwijk
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Hege Fonnen
Lemmer
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Wilminktheater
Enschede
De Muze
Noordwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
zaterdag 30 november 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Gooiland, Hilversum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Lochem, Lochem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Plein, West-Graftdijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
BREStheater, Brielle
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Trigger
De Muze, Noordwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Muze, Noordwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Cameretten Festival (finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Hege Fonnen, Lemmer
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
The Silent Comedy
Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Figi Theater, Zeist
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Vir Das
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Posttheater, Arnhem
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Ronald Smink / Victor Luis van Es
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Pook, Oostknollendam
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P.!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 01 december 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Silk Route Comedy Tour at Lola
LOLA050, Groningen
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 02 december 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Floralis, Lisse
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
dinsdag 03 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Sneek, Sneek
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Figi Theater, Zeist
20:30
Hehobros
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
woensdag 04 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Best of... Ton Kas
De Muze, Noordwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Bussel, Oosterhout
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt u allen mee voor Drs P.!
Cultura, Ede