Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Het LOO
Tessenderlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Beun
Heiloo
Wesopa Weesp
Weesp
Theater PePijn
Den Haag
Het Klooster
Woerden
ATLAS Theater
Emmen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. De Schakel
Waregem
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theaterpand Weesp
Weesp
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Pook
Oostknollendam
Theater Idea
Soest
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
Het Trefpunt
Warmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bouwkunde
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
Flint
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. De Werf
Aalst
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hof in Salland
Raalte
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
C.C. De Werf
Aalst
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Orpheus
Apeldoorn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
donderdag 22 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 23 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 24 september 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kasper van Kooten - Bonte avond
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
zondag 25 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
maandag 26 september 2016
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
dinsdag 27 september 2016
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 28 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Hof in Salland, Raalte
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Posttheater, Arnhem
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater De Veste, Delft
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Mini & Maxi
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 29 september 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - JABROER
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Ludens, Voorburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam