Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C-Mine
Genk
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
C.C. De tippe
Vledder
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cultura
Ede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Ludens
Voorburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Klif
Nijmegen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Swanla Theater
Zevenhuizen
de Berchplaets
Berghem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
DeMess
Naarden
Theater Bellevue
Amsterdam
De Mattelier
Groenlo
Posttheater
Arnhem
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Molen
Beuningen
De Velinx
Tongeren
C-Mine
Genk
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater RhederArt
Dieren
Theater Berkelland
Eibergen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Concordia
Haastrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Boerderij
Huizen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Comedy Club Haug
Rotterdam
Boom Chicago
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Vorst Nationaal
Brussel
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Boom Chicago
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
Theater Aan de Slinger
Houten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 03 april 2020
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Jan van Besouw, Goirle
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultura, Ede
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Ludens, Voorburg
Maartje & Kine - Hoge Noot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Eva Crutzen - Try Out
Theater 't Pand, Gorinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Klif, Nijmegen
zaterdag 04 april 2020
Rayen Panday - Trigger
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Anuar - EERLIJK
Swanla Theater, Zevenhuizen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
de Berchplaets, Berghem
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marco Lopes - Wees blij
DeMess, Naarden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Enge Buren - BASTA!
De Mattelier, Groenlo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Posttheater, Arnhem
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Ervaring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Het Park, Hoorn
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Molen, Beuningen
Javier Guzman - Guzmán
De Velinx, Tongeren
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C-Mine, Genk
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Venray, Venray
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
C.C. Myllesweerd, Mill
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater RhederArt, Dieren
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Berkelland, Eibergen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Maartje & Kine
De Maaspoort, Venlo
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Schuur, Zevenbergen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Gooiland, Hilversum
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Concordia, Haastrecht
Ali B - Koorts
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Try Out
Theater De Boerderij, Huizen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Silent Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Stefano Keizers - Sorry Baby
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Molenberg, Delfzijl
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Ludens, Voorburg
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Schalm, Veldhoven
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Kennemer Theater, Beverwijk
Oldenhermanns - Unsexed
C.C. Hillegom, Hillegom
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
zondag 05 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tommy Tiernan
Comedy Club Haug, Rotterdam
Malik Bentalha
Boom Chicago, Amsterdam
Ramadan Conference -Najib Amhali, Anuar en Roué Verveer
AFAS Live, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Flint, Amersfoort
Trevor Noah - Loud & Clear Tour 2020
Vorst Nationaal, Brussel
Daniël Arends / Sezgin Gülec
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 06 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Hunkert
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Goudse Schouwburg, Gouda
Tommy Tiernan
Boom Chicago, Amsterdam
Daniël Arends / David Linszen
Toomler Theater, Amsterdam
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
dinsdag 07 april 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fulcotheater, IJsselstein
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Aan de Slinger, Houten
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam