Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Munttheater
Weert
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Skâns
Gorredijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Kolk
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Almere
Almere
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agnietenhof
Tiel
C.C. Den Herd
Bladel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Kwartier
Stolwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Zwerver
Oostende
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
woensdag 12 april 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
George van Houts - Kom Plot
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Omval, Diemen
De Jong & Van Santen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 13 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schaffelaartheater, Barneveld
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Even goede vrienden
Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de Lach
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Cardo, Groesbeek
André Manuel - De Onzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Matroesjka - Brainwash
De Skâns, Gorredijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Spiegel, Zwolle
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Iemand Anders
De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parktheater, Eindhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:15
Loes en die kleine / Micha Ghorghy
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Klooster, Woerden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 14 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Speeldoos, Vught
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Chassé Theater, Breda
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 15 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Den Herd, Bladel
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mike Boddé - De Geurige Man
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Het Kwartier, Stolwijk
Marc-Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
William Boeva - Reset
De Zwerver, Oostende
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Weijer, Boxmeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vrouw Holland - Mannenhumor in een vrouwenlichaam
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis