Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
LAB-1
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Wesopa Weesp
Weesp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Martiniplaza
Groningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Kleine Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:45
Simplon
Groningen
Theater Concordia
Enschede
LAB-1
Eindhoven
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Bellevue
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Streams Breede Beek
Nijkerk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
Prinsenhof
Best
De Meenthe
Steenwijk
Theater Zinin
Nijverdal
De Kulturele Raad
Hillegom
Studio de Bakkerij
Rotterdam
De Toegift
Den Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Ludens
Voorburg
Prinsenhof
Best
Vestzaktheater
Son
Theater De Storm
Winterswijk
't Theaterke
Best
Theater Carrousel
Ommen
Kantine Walhalla
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meenthe
Steenwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
De Kleine Willem
Enschede
dinsdag 14 september 2021
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 15 september 2021
Peter Pannekoek
Theater Concordia, Enschede
Henry van Loon
LAB-1, Eindhoven
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater Bellevue, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Beuving - Restante
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Wesopa Weesp, Weesp
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Kleine Walhalla, Rotterdam
20:00
René van Meurs - Hunkert
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Jandino - Opgefokt
Posttheater, Arnhem
20:30
Lisa Loeb - Extase
Theater De Omval, Diemen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater PePijn, Den Haag
21:45
Comedy Night - Late Show
Simplon, Groningen
donderdag 16 september 2021
Peter Pannekoek
Theater Concordia, Enschede
Henry van Loon
LAB-1, Eindhoven
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Zinin, Nijverdal
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater Bellevue, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - SNAK
Theater de Speeldoos, Baarn
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Streams Breede Beek, Nijkerk
John Cleese
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Zoutmus - Jungleprinter
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rayen Panday - Trigger
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Cabarestafette 21-22
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
De Muze, Noordwijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Jandino - Opgefokt
Posttheater, Arnhem
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 17 september 2021
Peter Pannekoek
Theater Ludens, Voorburg
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Prinsenhof, Best
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meenthe, Steenwijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Zinin, Nijverdal
Jan Beuving - Restante
De Kulturele Raad, Hillegom
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Toegift, Den Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
John Cleese
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
André Manuel - Sneu
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
The Silent Comedy
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Jandino - Opgefokt
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Posttheater, Arnhem
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Werftheater, Utrecht
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 18 september 2021
Peter Pannekoek
Theater Ludens, Voorburg
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Prinsenhof, Best
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Vestzaktheater, Son
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
't Theaterke, Best
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Carrousel, Ommen
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Kantine Walhalla, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Kunstgreep, Oostzaan
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
De Meenthe, Steenwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:00
André Manuel - Sneu
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Katherine Ryan
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
20:15
Lisa Loeb - Extase
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Arie Koomen - BOE!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Posttheater, Arnhem
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Werftheater, Utrecht
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede