Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Chassé Theater
Breda
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Chassé Theater
Breda
21:30
Theater De Omval
Diemen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
De Kattendans
Bergeijk
De Toegift
Den Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Wilminktheater
Enschede
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater Hof 88
Almelo
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Wilminktheater
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Trefpunt
Warmond
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Spant!
Bussum
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Kulturhus
Denekamp
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Parktheater
Eindhoven
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Ethias Arena
Hasselt
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Wilminktheater
Enschede
De Smeltkroes
Maarheeze
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
11:00
Theater Concordia
Enschede
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
dinsdag 15 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Hof 88, Almelo
woensdag 16 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 17 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Enge Buren - Basta!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jandino - Opgefokt
Koningshof, Maassluis
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Hoftheater, Raalte
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 18 september 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 19 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Warande, Turnhout
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Ethias Arena, Hasselt
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Smeltkroes, Maarheeze
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Luctor et Emergo, Rilland
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DeMess, Naarden
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Kardol - Welkom
Theater 't Speelhuis, Helmond
11:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Concordia, Enschede
15:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam