Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:15
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Capitole
Gent
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Floralis
Lisse
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Arto Theater
Schoonhoven
19:00
La Madeleine
Brussel
AFAS Circustheater
Scheveningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agnietenhof
Tiel
Flint
Amersfoort
Kantine Walhalla
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Mimik
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
Theater De Boerderij
Huizen
Diligentia
Den Haag
Theaterkerk Hemels
Twisk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Mimik
Deventer
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Veste
Delft
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
zaterdag 02 oktober 2021
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Posttheater, Arnhem
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
BREStheater, Brielle
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Ludens, Voorburg
20:30
André Manuel - Sneu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Diligentia, Den Haag
zondag 03 oktober 2021
Man, man, man, de Podcast
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniel Sloss
Capitole, Gent
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
maandag 04 oktober 2021
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Floralis, Lisse
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Daniel Sloss
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
dinsdag 05 oktober 2021
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Arto Theater, Schoonhoven
19:00
Daniel Sloss
La Madeleine, Brussel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Markant Uden, Uden
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 06 oktober 2021
Peter Pannekoek
Theater De Leest, Waalwijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Flint, Amersfoort
Jan Beuving - Restante
Kantine Walhalla, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Uit het niets
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino - Opgefokt
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Meerpaal, Dronten
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
André Manuel - Sneu
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Posttheater, Arnhem
20:30
Wart Kamps
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Mimik, Deventer
donderdag 07 oktober 2021
Peter Pannekoek
Theater De Leest, Waalwijk
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Venray, Venray
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater De Boerderij, Huizen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theaterkerk Hemels, Twisk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Hof 88, Almelo
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg Ogterop, Meppel
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Christel de Laat - Hoe dan?!
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De tippe, Vledder
20:00
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ali B - Koorts
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Koningshof, Maassluis
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Singer Theater, Laren
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cabarestafette 21-22
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Posttheater, Arnhem
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Mimik, Deventer
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
André Manuel - Sneu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
vrijdag 08 oktober 2021
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek
Theater De Veste, Delft
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
S.C.C. De Ruchte, Someren
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Spant!, Bussum
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg Venray, Venray