Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Speeldoos
Vught
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Pook
Oostknollendam
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
DeMess
Naarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Willem
Papendrecht
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Floralis
Lisse
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
Theater Harderwijk
Harderwijk
Munttheater
Weert
00:00
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Filmtheater Luxor
Zutphen
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Jan van Besouw
Goirle
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Fluor
Amersfoort
zaterdag 10 november 2018
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Speeldoos, Vught
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater RhederArt, Dieren
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Parktheater, Eindhoven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Pook, Oostknollendam
Patrick Laureij
Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tineke Schouten - Highlights
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Louise Korthals - Alles is er
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
DeMess, Naarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Deventer Schouwburg, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Anne-Marie Jung - Ram
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kiki Schippers - Waar
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Flint, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden
Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Joos Ockels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Dialoog, Ermelo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Diligentia, Den Haag
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
KILL ALL KIDS
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 11 november 2018
Stefano Keizers - Erg Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 12 november 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 13 november 2018
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Veste, Delft
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Het Musiater, Zevenaar
woensdag 14 november 2018
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Kardol - Bang
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
Theater Harderwijk, Harderwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Munttheater, Weert
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Domijnen, Sittard
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Filmtheater Luxor, Zutphen
René van Meurs - Ik beloof niks
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Omval, Diemen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Meenthe, Steenwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Ton Kas - Kakmaker
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ali B
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Comedy Tunes
Fluor, Amersfoort