Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wesopa Weesp
Weesp
Schaffelaartheater
Barneveld
Fulcotheater
IJsselstein
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Kruithuis
Groningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Deventer Schouwburg
Deventer
Orpheus
Apeldoorn
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Dorpstheater Wormer
Wormer
Theater Achterom
Hilversum
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Theater de Kom
Nieuwegein
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Meervaart
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Almere
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Scala Helmond
Helmond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Spieghel
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Breughelzaal
Bree
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Goudse Schouwburg
Gouda
donderdag 20 december 2012
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Leidse Schouwburg, Leiden
Ruben Nicolai - Little friday
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Louise Korthals – Vlieguur
Podium 't Beest, Goes
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 21 december 2012
Wilko Terwijn
Chassé Theater, Breda
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Wesopa Weesp, Weesp
Poolvogel - Poolvogel
Schaffelaartheater, Barneveld
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Fulcotheater, IJsselstein
Speelman & Speelman - Optimisten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs Maas - Concert
Theater de Griffioen, Amstelveen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Hof 88, Almelo
Carolien Borgers - Happy End
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Kruithuis, Groningen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Kennemer Theater, Beverwijk
Op Sterk Water - Alfa
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
G.C. 't Blikveld, Bonheiden
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Beun, Heiloo
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Meervaart, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Prei met mij
Orpheus, Apeldoorn
Piepschuim
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Agnietenhof, Tiel
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Junushoff Theater, Wageningen
zaterdag 22 december 2012
Wilko Terwijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Posttheater, Arnhem
Speelman & Speelman - Optimisten
Dorpstheater Wormer, Wormer
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Achterom, Hilversum
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater de Kom, Nieuwegein
Thijs Maas - Concert
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kamagurka - Sprook
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Camerettten - Finaletournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
zondag 23 december 2012
Dani - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 24 december 2012
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 26 december 2012
Roel Meijvis - Roelette
Chassé Theater, Breda
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Almere, Almere
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 27 december 2012
Wilko Terwijn
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Cpunt Theater, Hoofddorp
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Almere, Almere
Jandino Asporaat - De Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 28 december 2012
Wilko Terwijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Op Sterk Water - Alfa
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Prei met mij
Agnietenhof, Tiel
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arie Koomen / Dorine Wiersma / Fuad hassen / Jeroe
Tivoli, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 29 december 2012
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Scala Helmond, Helmond
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 30 december 2012
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 31 december 2012
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 02 januari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
donderdag 03 januari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 04 januari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Chassé Theater, Breda
Schudden - We vieren het maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Breughelzaal, Bree
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Posttheater, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Comedy Kitchen
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
André Manuel BONZAAI!!!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 05 januari 2013
Enge Buren - Reuring
Goudse Schouwburg, Gouda