Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Meervaart
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
DeMess
Naarden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Wilminktheater
Enschede
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Veluvine
Nunspeet
Martiniplaza
Groningen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Deventer Schouwburg
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Helsdingen
Vianen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Hoftheater
Raalte
00:00
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
Vestzaktheater
Son
Theater de Spiegel
Zwolle
Musis
Arnhem
C.C. Stroud
Putten
De Meerpaal
Dronten
Martiniplaza
Groningen
woensdag 04 december 2019
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt u allen mee voor Drs P.!
Cultura, Ede
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Zaantheater, Zaandam
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
donderdag 05 december 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 06 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Best of... Ton Kas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - De Ervaring
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Diligentia, Den Haag
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
DeMess, Naarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Verte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Deurne, Deurne
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Speeldoos, Baarn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
SEFA DOĞANAY
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Mythe, Goes
20:00
Ali B - Koorts
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Rayen Panday - Trigger
C.C. De tippe, Vledder
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
De Partizanen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Enge Buren - BASTA!
Koningshof, Maassluis
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kees van Amstel
De Maaspoort, Venlo
20:30
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Hehobros
Parktheater, Eindhoven
20:30
Daan Boom - De Eerste
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
21:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
zaterdag 07 december 2019
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Yora Rienstra - UP
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Best of... Ton Kas
Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Lenette van Dongen - Paradijskleier
ATLAS Theater, Emmen
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Agnietenhof, Tiel
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Helsdingen, Vianen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Jan Beuving - Rotatie
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Hoftheater, Raalte
00:00
René van Meurs - Hunkert
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Fransche School Culemborg, Culemborg
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Vestzaktheater, Son
Sara Kroos - Verte
Theater de Spiegel, Zwolle
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Musis, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Stroud, Putten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meerpaal, Dronten
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen