Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Veste
Delft
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
Het Klooster
Woerden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Den heuvel
Alphen
Theater Hof 88
Almelo
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Podium Hoge Woerd
De Meern
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Musis
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lievekamp
Oss
Perron-3
Rosmalen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Winsinghhof
Roden
Dok6
Panningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Rietveld Theater
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. 't Gasthoes
Horst
Podium 36
Leeuwarden
Wesopa Weesp
Weesp
De Weijer
Boxmeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Venray
Venray
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Parnassos
Utrecht
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Toestanden op Podium
Bemmel
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Tuin
Leusden
S.C.C. De Enck
Oirschot
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Griffioen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
woensdag 03 oktober 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Bussel, Oosterhout
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterpand Weesp, Weesp
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Het Evertshuis, Bodegraven
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Purper - Purper's Passie
Hoftheater, Raalte
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 04 oktober 2018
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Parktheater, Eindhoven
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Drommedaris, Enkhuizen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Klooster, Woerden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Matroesjka - Brainwash
Fransche School Culemborg, Culemborg
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Den heuvel, Alphen
Patrick Laureij
Theater Hof 88, Almelo
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Lebbis - De Bovengrens
Podium Hoge Woerd, De Meern
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Louise Korthals - Alles is er
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Ogterop, Meppel
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Musis, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Dakota, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Onze Henry
Perron-3, Rosmalen
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zalencentrum de Treemter, Balk
19:30
Leon van der Zanden - Kameleon
HAN Campustheater, Nijmegen
19:30
David Cross
Melkweg, Amsterdam
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 05 oktober 2018
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Winsinghhof, Roden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Dok6, Panningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Matroesjka - Brainwash
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lebbis - De Bovengrens
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. 't Gasthoes, Horst
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium 36, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Weijer, Boxmeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Venray, Venray
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Parnassos, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cultura, Ede
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Emilio Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 06 oktober 2018
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Toestanden op Podium, Bemmel
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Matroesjka - Brainwash
Theater De Tuin, Leusden
Bert Gabriels - Gelukzoeker
S.C.C. De Enck, Oirschot
Patrick Laureij
Agora Theater Druten, Druten
René van Meurs - Ik beloof niks
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
De Meerpaal, Dronten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk