Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
21:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
15:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schalm
Veldhoven
De Harmonie
Leeuwarden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agnietenhof
Tiel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Zonnehuis
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Flint
Amersfoort
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Werftheater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
C.C. Lokeren
Lokeren
Agnietenhof
Tiel
Theater De Willem
Papendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Zonnehuis
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
19:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Corneel
Lelystad
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Nobelaer
Etten-Leur
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:15
Theater aan de Schie
Schiedam
zaterdag 11 maart 2023
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
André Manuel - Sneu
Pook, Oostknollendam
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
zondag 12 maart 2023
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Parktheater, Eindhoven
15:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater Harderwijk, Harderwijk
maandag 13 maart 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 14 maart 2023
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater aan het Spui, Den Haag
Jochem Myjer - Net alsof
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Munttheater, Weert
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Zaantheater, Zaandam
woensdag 15 maart 2023
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Beuving - Restante
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Uit Het Niets
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Het Zonnehuis, Amsterdam
Martijn Kardol - De Situatie
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Net alsof
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nate Bargatze: The Be Funny Tour
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Mouna Laroussi - Fatima
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Nate Bargatze: The Be Funny Tour
Meervaart, Amsterdam
20:30
n00b speelt n00b
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Chassé Theater, Breda
donderdag 16 maart 2023
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Crins - Mesthoop
Werftheater, Utrecht
Jan Beuving - Restante
De Maaspoort, Venlo
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. Lokeren, Lokeren
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Uit Het Niets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Pannekoek - DNA
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
De Nieuwe Kolk, Assen
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Het Zonnehuis, Amsterdam
Martijn Kardol - De Situatie
Theater Aan de Slinger, Houten
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Willie Wartaal - Moederdag
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
René Van Meurs - 2636
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jacob Spoelstra / Johan van Gulik / Patrick Meijer / Wilko Terwijn
Corneel, Lelystad
20:15
Nabil - Absurd
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Cultura, Ede
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
De Domijnen, Sittard
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Patrick Laureij - Live
De Muze, Noordwijk
20:15
Merijn Scholten - Solo
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
n00b speelt n00b
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
De Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Pieter Verelst - Ten Aarzel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater aan de Schie, Schiedam