Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
23:00
Parktheater
Eindhoven
De Maagd
Bergen op Zoom
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater de Kampanje
Den Helder
Wesopa Weesp
Weesp
C.C. De Werft
Geel
De Speeldoos
Vught
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Posttheater
Arnhem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Thalia Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
C.C. De Meent
Alsemberg
Theater Carrousel
Ommen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
MIDI Tilburg
Tilburg
C.C. Evergem
Evergem
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Achterom
Hilversum
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Omval
Diemen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Kruithuis
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
van Beresteyn
Veendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Chassé Theater
Breda
20:00
Pathé Buitenhof
Den Haag
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Omval
Diemen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Kruithuis
Groningen
Pook
Oostknollendam
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kom
Nieuwegein
19:45
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater aan de Schie
Schiedam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater PePijn
Den Haag
donderdag 01 oktober 2009
Dedication
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Niet Schieten!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Mylou Frencken: Uit Bed TRY OUT
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
De Nieuwe Snaar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Droog Brood (Een Frisse Wind)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 02 oktober 2009
Jörgen Raymann
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Koornbeurs, Franeker
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Lochem, Lochem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Lindenberg Theater, Nijmegen
Een Avondje Bergkamp
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Guido Weijers - Axestos
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dedication
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater 't Speelhuis, Helmond
Micha Wertheim
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Cameretten voorronde
Theater Walhalla, Rotterdam
23:00
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 03 oktober 2009
Jörgen Raymann
De Maagd, Bergen op Zoom
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Kampanje, Den Helder
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Wesopa Weesp, Weesp
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
C.C. De Werft, Geel
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Speeldoos, Vught
Guido Weijers - Axestos
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Kasper van Kooten
Dok6, Panningen
20:00
Carolien Borgers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt met 'Dedication'
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zondag 04 oktober 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater de Griffioen, Amstelveen
maandag 05 oktober 2009
Hard Gras on Tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 06 oktober 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Boheems
De Reggehof, Goor
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends
Thalia Theater, IJmuiden
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
woensdag 07 oktober 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Meent, Alsemberg
Sara Kroos - Boheems
Theater Carrousel, Ommen
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Een Avondje Bergkamp
Fidei et Arti, Oudenbosch
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dedication
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 08 oktober 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
MIDI Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Evergem, Evergem
Sara Kroos - Boheems
van Beresteyn, Veendam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Achterom, Hilversum
Een Avondje Bergkamp
Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dedication
Theater de Spiegel, Zwolle
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
A Night of Comedy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 09 oktober 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater De Omval, Diemen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniel Arends - Geen excuses
Het Kruithuis, Groningen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater de Bussel, Oosterhout
Een Avondje Bergkamp
van Beresteyn, Veendam
Hard Gras on Tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - Axestos
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dedication
Chassé Theater, Breda
20:00
Howard Komproe
Pathé Buitenhof, Den Haag
20:00
Sex & drugs & Hoog Barok try out
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:00
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
20:15
Daniël Arends - Geen excuses
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 10 oktober 2009
Jörgen Raymann
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater De Omval, Diemen
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniel Arends - Geen excuses
Het Kruithuis, Groningen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Pook, Oostknollendam
Hard Gras on Tour
Orpheus, Apeldoorn
Guido Weijers - Axestos
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dedication
Agnietenhof, Tiel
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater de Kom, Nieuwegein
19:45
Roy Aernouts
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater De Veste, Delft
20:00
Arie Koomen
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daniël Arends - Geen excuses
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zondag 11 oktober 2009
Jörgen Raymann
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 12 oktober 2009
Hard Gras on Tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 oktober 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Boheems
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan de Schie, Schiedam
Dedication
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 14 oktober 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Boheems
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan de Schie, Schiedam
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater PePijn, Den Haag