Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Markant Uden
Uden
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Mythe
Goes
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Bon theater
Medemblik
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kimme
Zuidlaren
Jan van Besouw
Goirle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kimme
Zuidlaren
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater De Molen
Beuningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
15:00
Markant Uden
Uden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agnietenhof
Tiel
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Muze
Noordwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Musis
Arnhem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
zaterdag 16 april 2016
Kirsten van Teijn - Heilloos
Markant Uden, Uden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Kampanje, Den Helder
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
De Partizanen - De Partizanen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Kimme, Zuidlaren
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maagd, Bergen op Zoom
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kimme, Zuidlaren
Ali B - Je Suis Ali
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nina June - In your face
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
André Manuel
Kulturhus Holten, Holten
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Appels met Peren
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
zondag 17 april 2016
14:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Leest, Waalwijk
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Druten, Druten
dinsdag 19 april 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Harderwijk, Harderwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 20 april 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
donderdag 21 april 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen