Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Parnassos
Utrecht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Parnassos
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Overasselt Theater
Overasselt
De Toegift
Den Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Spiegel
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
De Meiboom
Krabbendijke
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
C.C. De Plomblom
Ninove
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De kollebloem
Puurs
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
De Poorterij
Zaltbommel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
CulturA & Zo
Nootdorp
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Bussel
Oosterhout
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Muzeval
Emmen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
vrijdag 15 maart 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posttheater, Arnhem
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater De Kolk, Assen
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - Het grijze gebied
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Bussel, Oosterhout
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Diligentia, Den Haag
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
Roué Verveer - In zeer goede staat
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
De Grote Improvisatieshow
Markant Uden, Uden
20:15
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Karin Bruers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
SplotsZ, Roelofarendsveen
zaterdag 16 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Cpunt Theater, Hoofddorp
Enge Buren - Reuring
Overasselt Theater, Overasselt
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Toegift, Den Hoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Acda en de Munnik - 't Heerst
Spant!, Bussum
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Soundos - Er is geen plan B
Theater PePijn, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Spiegel, Zwolle
Carolien Borgers - Happy End
Posthuis Theater, Heerenveen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Meiboom, Krabbendijke
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Hofpoort, Coevorden
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Plomblom, Ninove
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De kollebloem, Puurs
Lenette van Dongen - Roedel
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Poorterij, Zaltbommel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
CulturA & Zo, Nootdorp
Nathalie Baartman - Prei met mij
Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Bussel, Oosterhout
Jandino Asporaat - De Revue
Flint, Amersfoort
De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 17 maart 2013
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Molen, Beuningen
maandag 18 maart 2013
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Wigwam
Capitole, Gent
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 19 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Max van den Burg - Schlemiel
De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Muzeval, Emmen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Omval, Diemen
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 20 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Van nature
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk