Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Hoge Woerd
De Meern
Wesopa Weesp
Weesp
Diligentia
Den Haag
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Meenthe
Steenwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Kulturhus Holten
Holten
De Molenberg
Delfzijl
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
013
Tilburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schuur
Haarlem
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kattendans
Bergeijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koningshof
Maassluis
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Kom
Nieuwegein
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Dorpshuis Heerde
Heerde
Theater de Kappen
Haaksbergen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Musis
Arnhem
zaterdag 17 november 2018
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wesopa Weesp, Weesp
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Purper - Purper's Passie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jimmy Carr
013, Tilburg
zondag 18 november 2018
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater De Verbeelding, Purmerend
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Verwachting, Ritthem
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
maandag 19 november 2018
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 20 november 2018
William Boeva - Reset
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schuur, Haarlem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Maagd, Bergen op Zoom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Freek de Jonge - De Suppoost
De Kattendans, Bergeijk
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Agnietenhof, Tiel
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 21 november 2018
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
Deventer Schouwburg, Deventer
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Speeldoos, Baarn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
Purper - Purper's Passie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Jan Beuving - Rotatie
Parktheater, Eindhoven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Vlam
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
ATLAS Theater, Emmen
Matroesjka - Brainwash
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fransche School Culemborg, Culemborg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arie & Silvester - Wie?!
Koningshof, Maassluis
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Tuin, Leusden
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Flint, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
15:30
jokkebrokker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 22 november 2018
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater PePijn, Den Haag
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Dorpshuis Heerde, Heerde
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kappen, Haaksbergen
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Musis, Arnhem