Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater De Omval
Diemen
Theater Ludens
Voorburg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Bouwkunde
Deventer
van Beresteyn
Veendam
Theater De Tuin
Leusden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
M-Lab
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Klooster
Woerden
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Podium Vlieland
Vlieland
19:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
Podium Vlieland
Vlieland
Schouwburg Almere
Almere
15:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:30
Theater De Winsinghhof
Roden
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Theater De Boerderij
Huizen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
BREStheater
Brielle
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schuur
Haarlem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theaterhotel Almelo
Almelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Cardo
Groesbeek
De Muze
Noordwijk
Schuur
Haarlem
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Munttheater
Weert
Schouwburg Almere
Almere
Parktheater
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
vrijdag 09 oktober 2015
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Spant!, Bussum
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
20:30
Kasper van Kooten - Bonte Avond (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 10 oktober 2015
Alex Roeka - Voort!
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
van Beresteyn, Veendam
Dorine Wiersma
Theater De Tuin, Leusden
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Daniël Arends
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
André Manuel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Zaantheater, Zaandam
zondag 11 oktober 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Vlieland, Vlieland
Jacquelien de Savornin Lohman
Schouwburg Almere, Almere
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Theater De Winsinghhof, Roden
dinsdag 13 oktober 2015
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Je Suis Ali
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
woensdag 14 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lankmoed - Onvergetelijk
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
BREStheater, Brielle
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:00
Daniël Arends
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Johan Goossens
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 15 oktober 2015
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Cabarestafette
Theaterhotel Almelo, Almelo
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kasper van Kooten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Cardo, Groesbeek
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
De Muze, Noordwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Munttheater, Weert
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
20:00
André Manuel
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Huub Stapel - MV²
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Comedyhuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De gebroeders Fretz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 16 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk