Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Den heuvel
Alphen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Witte Theater
IJmuiden
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Het Klooster
Nuenen
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
C.C. Myllesweerd
Mill
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Hofnar
Aalten
Veluvine
Nunspeet
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater `t Spieker
Eibergen
Gashouder
Dedemsvaart
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Carrousel
Ommen
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
De Speeldoos
Vught
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
20:15
Capellenborg Theater
Wijhe
De Kattendans
Bergeijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Cammeleur
Dongen
De Smeltkroes
Maarheeze
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Rietveld Theater
Delft
15:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
14:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Spant!
Bussum
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
donderdag 26 november 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Den heuvel, Alphen
Kommil Foo - Schoft
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Paardenpoetser
Witte Theater, IJmuiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Mark van de Veerdonk - TOF
Het Klooster, Nuenen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Willem, Papendrecht
Soundos - Geboren met ervaring
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Tim Fransen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 27 november 2015
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater De Tuin, Leusden
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
C.C. Myllesweerd, Mill
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - De Partizanen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Muze, Noordwijk
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Huub Stapel - MV²
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kommil Foo - Schoft
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Ludens, Voorburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Het Veur Theater, Leidschendam
zaterdag 28 november 2015
Alex Roeka - Voort!
De Hofnar, Aalten
Ali B - Je Suis Ali
Veluvine, Nunspeet
20:30
Appels met Peren
De Speeldoos, Vught
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Gasthuiskerk, Doesburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater `t Spieker, Eibergen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Gashouder, Dedemsvaart
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
De gebroeders Fretz zijn terug - Als Gebroeders Harteveld & Fretz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - De Partizanen
Theater Carrousel, Ommen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Bussel, Oosterhout
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
De Speeldoos, Vught
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Reggehof, Goor
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Agnietenhof, Tiel
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Bon theater, Medemblik
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Capellenborg Theater, Wijhe
Kommil Foo - Schoft
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Cammeleur, Dongen
Mark van de Veerdonk - TOF
De Smeltkroes, Maarheeze
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Den Herd, Bladel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 29 november 2015
20:30
Comedy & Guitars
Rietveld Theater, Delft
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kappen, Haaksbergen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Spant!, Bussum
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Goudse Schouwburg, Gouda