Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Reggehof
Goor
Schouwburg Almere
Almere
Martiniplaza
Groningen
C.C Warenar
Wassenaar
De Weijer
Boxmeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Spant!
Bussum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Spil
Roeselare
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Meerpaal
Dronten
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Posttheater
Arnhem
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Lochem
Lochem
Swanla Theater
Zevenhuizen
Bon theater
Medemblik
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Martiniplaza
Groningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Lindenberg Theater
Nijmegen
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Myllesweerd
Mill
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg de Lawei
Drachten
22:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
De Flux
Zaandam
Musis
Arnhem
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
14:00
DeLaMar
Amsterdam
vrijdag 20 april 2018
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om alles
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 21 april 2018
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
zondag 22 april 2018
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Musis, Arnhem
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam