Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
De Meerpaal
Dronten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
van Beresteyn
Veendam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Spil
Roeselare
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Cultura
Ede
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Weijer
Boxmeer
C.C Warenar
Wassenaar
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Almere
Almere
De Reggehof
Goor
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Singer Theater
Laren
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
22:30
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Lindenberg Theater
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Bon theater
Medemblik
Swanla Theater
Zevenhuizen
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Meenthe
Steenwijk
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
14:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Musis
Arnhem
21:00
De Flux
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
vrijdag 20 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Bovengrens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
van Beresteyn, Veendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Agnietenhof, Tiel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Orpheus, Apeldoorn
Fuad Hassen - Held
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Orpheus, Apeldoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Spil, Roeselare
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jochen Otten - Troosten
Theater de Bussel, Oosterhout
Johan Goossens - Vlam
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
Murth Mossel - Pauwer
Posttheater, Arnhem
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
C.C Warenar, Wassenaar
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Almere, Almere
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Reggehof, Goor
Rayen Panday - Fenomeen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Om alles
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Storm, Winterswijk
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Zonder verdoving
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 21 april 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zondag 22 april 2018
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Musis, Arnhem
21:00
Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen