Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Venray
Venray
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaterpand Weesp
Weesp
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
DeMess
Naarden
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater RhederArt
Dieren
Flint
Amersfoort
C.C. De Werft
Geel
De Boodschap
Rijen
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater De Omval
Diemen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Hofman
Utrecht
zaterdag 11 mei 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Venray, Venray
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Nieuwe Kolk, Assen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Theater de Kampanje, Den Helder
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
DeMess, Naarden
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Orpheus, Apeldoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Flint, Amersfoort
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
Thijs Kemperink - Bonje
De Boodschap, Rijen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Dakota, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Odeon, Zwolle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Bijna
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Film: Le gamin au velo
PlusEtage, Baarle-Nassau
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kristel Zweers en Jeroen Leenders - Dubbelprogramma
Theater PePijn, Den Haag
zondag 12 mei 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
DeLaMar, Amsterdam
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 13 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
dinsdag 14 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie & Silvester - Wie?!
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show
Markant Uden, Uden
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
20:30
Carl Barron
Boom Chicago, Amsterdam
woensdag 15 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Jan van Besouw, Goirle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
Agnietenhof, Tiel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Bussel, Oosterhout
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Wilminktheater, Enschede
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Onder Vrouwen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Bas Birker / Dave Felida / MC WestSaid / Wouter Monden
Hofman, Utrecht