CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 0
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 21 mrt
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Pook
Oostknollendam
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Hofnar
Aalten
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
De Dillewijn
Ankeveen
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Werft
Geel
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
zo 22 mrt
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Musis
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DNK
Assen
De Schakel
Gilze
ma 23 mrt
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
AFAS Circustheater
Scheveningen
di 24 mrt
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Musiater
Zevenaar
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Boom Chicago
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
wo 25 mrt
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
De Bogaard
Sint-Truiden
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Agnietenhof
Tiel

zaterdag 21 maart 2020

Stefano Keizers - Sorry Baby Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Kampanje, Den Helder
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Beun, Heiloo
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Debby Petter - De liefde voorbij Schouwburg Venray, Venray
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Claudia de Breij - NU Schouwburg Cuijk, Cuijk
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Guzmán Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW Pook, Oostknollendam
Marcel Hensema - Alles in de hens Parktheater, Eindhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Markant Uden, Uden
Anuar - EERLIJK Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Kulturhus Holten, Holten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert Junushoff Theater, Wageningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Het Dorpshuis, Nigtevecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Fransche School Culemborg, Culemborg
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners De Kunstgreep, Oostzaan
Sara Kroos - Verte De Kleine Komedie, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Hofnar, Aalten
Ali B - Koorts De Harmonie, Leeuwarden
Huub Stapel - Het Huwelijk De Domijnen, Sittard
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Dillewijn, Ankeveen
Oldenhermanns - Unsexed Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Zundert, Zundert
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. De Werft, Geel
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For C.C. De Schakel, Waregem
Enge Buren - BASTA! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid ATLAS Theater, Emmen
Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daan Boom - De Eerste Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier Agnietenhof, Tiel
Foto Russell Howard - Respite
Russell Howard - Respite AFAS Live, Amsterdam

zondag 22 maart 2020

Buurman en Buurman gaan kamperen Theater De Veste, Delft
Vet Kindercabaret - Kapot VET Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Verte Musis, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marcel Hensema - Alles in de hens DNK, Assen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Schakel, Gilze

maandag 23 maart 2020

Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lievekamp, Oss
Sasha Velour Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Meervaart, Amsterdam
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie DeLaMar, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Numero Uno De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Fred van Leer - Leer van Fred Live AFAS Circustheater, Scheveningen

dinsdag 24 maart 2020

Grof geschud - Lijmen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater de Spiegel, Zwolle
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Lievekamp, Oss
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg Venray, Venray
Debby Petter - De liefde voorbij Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Meervaart, Amsterdam
Daan Boom - De Eerste Markant Uden, Uden
René van Meurs - Hunkert Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Het Musiater, Zevenaar
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Borstein & The Amstergang Boom Chicago, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel

woensdag 25 maart 2020

Fred van Leer - Leer van Fred Live Zaantheater, Zaandam
Grof geschud - Lijmen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theaters Tilburg, Tilburg
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Omval, Diemen
Javier Guzman - Guzmán Theater de Kampanje, Den Helder
Daan Boom - De Eerste Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marcel Hensema - Alles in de hens Singer Theater, Laren
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Ogterop, Meppel
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger Munttheater, Weert
Ali B - koorts Meervaart, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Junushoff Theater, Wageningen
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Diligentia, Den Haag
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Deventer Schouwburg, Deventer
Huub Stapel - Het Huwelijk DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lebbis - De Ervaring De Molenberg, Delfzijl
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue De Maaspoort, Venlo
Debby Petter - De liefde voorbij De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Oogst De Bogaard, Sint-Truiden
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska ATLAS Theater, Emmen
Najib Amhali - Waar was ik? Agnietenhof, Tiel
Pagina 0