Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
19:15
Agnietenhof
Tiel
21:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Het Musiater
Zevenaar
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Het Musiater
Zevenaar
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Posttheater
Arnhem
Theater De Kik
Elst
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:30
Agora Theater Druten
Druten
15:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Stroud
Putten
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agora Theater Druten
Druten
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
vrijdag 17 februari 2023
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Posttheater, Arnhem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Agnietenhof, Tiel
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 18 februari 2023
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Agnietenhof, Tiel
20:00
Patrick Laureij - Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 20 februari 2023
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Dorpshuis Heerde, Heerde
dinsdag 21 februari 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater De Storm, Winterswijk
woensdag 22 februari 2023
Peter Pannekoek - DNA
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 23 februari 2023
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Posttheater, Arnhem
20:15
René Van Meurs - 2636
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Pannekoek - DNA
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Orpheus, Apeldoorn
Jan Beuving - Restante
Het Musiater, Zevenaar
Alex Ploeg - Ego
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 24 februari 2023
20:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Posttheater, Arnhem
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Fransche School Culemborg, Culemborg
Peter Pannekoek - DNA
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
zaterdag 25 februari 2023
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Posttheater, Arnhem
20:30
Murth Mossel - Zilver met 'n beetje goud
Posttheater, Arnhem
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Het Musiater, Zevenaar
zondag 26 februari 2023
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 01 maart 2023
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 02 maart 2023
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Fransche School Culemborg, Culemborg
vrijdag 03 maart 2023
20:30
Vincent Bijlo - Laat Dat Nou Maar Aan Mij Over
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Silvester Zwaneveld - Zwijgrecht
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Posttheater, Arnhem
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater Harderwijk, Harderwijk
zaterdag 04 maart 2023
Nathalie Baartman - SNAK
Posttheater, Arnhem
Martijn Crins - Mesthoop
Theater De Kik, Elst
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Posttheater, Arnhem
dinsdag 07 maart 2023
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Agnietenhof, Tiel
donderdag 09 maart 2023
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Merijn Scholten - Solo
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 10 maart 2023
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Merijn Scholten - Solo
Agnietenhof, Tiel
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Posttheater, Arnhem
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Schaffelaartheater, Barneveld
Andries Tunru - In Theorie
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 11 maart 2023
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zondag 12 maart 2023
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater Harderwijk, Harderwijk
dinsdag 14 maart 2023
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 15 maart 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jan Beuving - Restante
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 16 maart 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Cultura, Ede
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Lindenberg Theater, Nijmegen
vrijdag 17 maart 2023
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Agnietenhof, Tiel
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Merijn Scholten - Solo
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Henny Huisman - het achterste van mijn tong
Agnietenhof, Tiel
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Veluvine, Nunspeet
zaterdag 18 maart 2023
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
Veluvine, Nunspeet
20:30
André Manuel - Sneu
Agora Theater Druten, Druten
zondag 19 maart 2023
15:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Posttheater, Arnhem
dinsdag 21 maart 2023
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Agnietenhof, Tiel
woensdag 22 maart 2023
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 23 maart 2023
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Agnietenhof, Tiel
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Andries Tunru - In Theorie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 24 maart 2023
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater Harderwijk, Harderwijk
Patrick Laureij - Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Posttheater, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Veluvine, Nunspeet
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Poorterij, Zaltbommel
Andries Tunru - In Theorie
C.C. Stroud, Putten
zaterdag 25 maart 2023
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Agora Theater Druten, Druten
Jan Beuving - Restante
Junushoff Theater, Wageningen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Poorterij, Zaltbommel