Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AINSI
Maastricht
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
C.C. De Steenoven
Herzele
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Hasselt
Hasselt
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Perron-3
Rosmalen
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
AINSI
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
C.C. Evergem
Evergem
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Diligentia
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
S.C.C. De Ruchte
Someren
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Het Diekhuus
Middelharnis
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
De Greef
Lisse
De Harmonie
Leeuwarden
dinsdag 21 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
Wilfried De Jong & Wim Opbrouck - Jungfrau
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 22 april 2020
John Cleese
Theater de Spiegel, Zwolle
Eva Crutzen - Try Out
Het Klooster, Woerden
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Marja van Katendrecht
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Agnietenhof, Tiel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Domijnen, Sittard
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Schie, Schiedam
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Kom, Nieuwegein
De Fransse Eijkel - Subtropique
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AINSI, Maastricht
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst
C.C. De Steenoven, Herzele
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Hasselt, Hasselt
Comedy Night: Bas Birker + Ronald Smink & more
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Trigger
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sara Kroos - Verte
De Molenberg, Delfzijl
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Weijer, Boxmeer
Wilfried De Jong & Wim Opbrouck - Jungfrau
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Ernst Bobbie en de Rest
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 23 april 2020
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - Subtropique
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Leest, Waalwijk
Claudia de Breij - NU
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Finalistentour 2020 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
De Maaspoort, Venlo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Maaspoort, Venlo
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
Kommil Foo - Oogst
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Enge Buren - BASTA!
Perron-3, Rosmalen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Bussel, Oosterhout
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AINSI, Maastricht
Plien & Bianca - En nu dan?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Cameretten - Finalistentournee
Gebr. De Nobel, Leiden
Flip Noorman - Love it!
Theater Ins Blau, Leiden
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Harmonie, Leeuwarden
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Boerderij, Huizen
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Verte
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marja van Katendrecht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Evergem, Evergem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Parktheater, Eindhoven
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Diligentia, Den Haag
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Speeldoos, Baarn
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theaterhotel Almelo, Almelo
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 24 april 2020
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Wees blij
Theater De Leest, Waalwijk
Claudia de Breij - NU
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Venray, Venray
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Schouwburg Venray, Venray
Silent Comedy, de hit van Lowlands
De Maaspoort, Venlo
Silent Comedy - De ultieme cabaretbeleving
De Maaspoort, Venlo
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
Cameretten - Finalistentournee
S.C.C. De Ruchte, Someren
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Hoftheater, Raalte
Lebbis - De Ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Johan Goossens - Try Out
Het Diekhuus, Middelharnis
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Greef, Lisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Harmonie, Leeuwarden