Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Schouwburg Theothorne
Dieren
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Parktheater
Eindhoven
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Gigant
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
De Toegift
Den Hoorn
De Speeldoos
Vught
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De hoogte
Winsum
00:00
De Cammeleur
Dongen
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Merksem
Merksem
00:00
Bon theater
Medemblik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Het Musiater
Zevenaar
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Mythe
Goes
vrijdag 12 april 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Oldenhermanns - UNSEXED
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 13 april 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Omval, Diemen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
Ali B - Koorts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bouwkunde, Deventer
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Theothorne, Dieren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Matroesjka - BRAINWASH
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Rietveld Theater, Delft
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Kommil Foo - Oogst
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
18:00
Kev Adams
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Breek
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Gigant, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Flint, Amersfoort
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
20:15
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Deventer Schouwburg, Deventer
Alex Ploeg Ultimatum
De Weijer, Boxmeer
Thijs Kemperink - Bonje
De Toegift, Den Hoorn
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Cammeleur, Dongen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Colosseum Dokkum, Dokkum
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Merksem, Merksem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Bon theater, Medemblik
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
zondag 14 april 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 15 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 16 april 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 17 april 2019
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes