Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Weijer
Boxmeer
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Deurne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Floralis
Lisse
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
DeMess
Naarden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Werftheater
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
DNK
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Herd
Bladel
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater Concordia
Haastrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Floralis
Lisse
Schouwburg Lochem
Lochem
De Smeltkroes
Maarheeze
Bon theater
Medemblik
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
DeMess
Naarden
Het Dorpshuis
Nigtevecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Stroud
Putten
00:00
C.C. De Kei
Reusel
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
donderdag 11 oktober 2018
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
De Poorterij, Zaltbommel
vrijdag 12 oktober 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Hoftheater, Raalte
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Breek
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
zaterdag 13 oktober 2018
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Den Herd, Bladel
Patrick Laureij
Het Evertshuis, Bodegraven
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hofpoort, Coevorden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Gashouder, Dedemsvaart
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Omval, Diemen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
Sounds Niets te verliezen
Parktheater, Eindhoven
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Concordia, Haastrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Kielzog, Hoogezand
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Floralis, Lisse
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Kei, Reusel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg