Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
19:00
Diligentia
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
19:00
Diligentia
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Bon theater
Medemblik
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Comedy Cafe
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Koningshof
Maassluis
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
De Warande
Turnhout
Theater De Veste
Delft
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Carrousel
Ommen
De Molenberg
Delfzijl
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Zaal Nova,
Nazareth
Theater De Leest
Waalwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
zaterdag 23 december 2017
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjaak Bral
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 24 december 2017
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 25 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 27 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 28 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Night: Adam Fields / Fuad Hassen / Pepijn Schoneveld / Wilko Te
Neushoorn, Leeuwarden
vrijdag 29 december 2017
Cameretten - Finalistentournee 2017
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 30 december 2017
Cameretten - Finalistentournee 2017
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
19:00
HIPHOP LULverhalen - Howard Komproe
Melkweg, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 31 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
donderdag 04 januari 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fuad Hassen - Held
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
NUHR- Alle 30 NUHR
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 05 januari 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stefano Keizers - Erg heel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
zaterdag 06 januari 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
Bon theater, Medemblik
Marco Lopes - Moedt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Spant!, Bussum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Leon van der Zanden - Kameleon
Kennemer Theater, Beverwijk
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - Kakmaker
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Stand-Up Club
Bibelot, Dordrecht
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BaronTheater, Opende
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
zondag 07 januari 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 08 januari 2018
Marco Lopes - Moedt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 09 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
woensdag 10 januari 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Koningshof, Maassluis
Jochen Otten - Troosten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Johan Goossens - Vlam
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Warande, Turnhout
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Posthuis Theater, Heerenveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kom, Nieuwegein
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Mythe, Goes
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Dok6, Panningen
20:30
Piepschuim
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 11 januari 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Griffioen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Troosten
Theater Carrousel, Ommen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Molenberg, Delfzijl
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Hof 88, Almelo
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Zaal Nova,, Nazareth
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld