Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Willem
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Veste
Delft
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Sneek
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater aan de Schie
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg de Lawei
Drachten
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultuurschuur
Monster
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater de Speeldoos
Baarn
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Wilminktheater
Enschede
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Scheldetheater
Terneuzen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Vorstin
Hilversum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Winsinghhof
Roden
Flint
Amersfoort
Theater Idea
Soest
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Spant!
Bussum
Gryphus
Vierlingsbeek
De Skâns
Gorredijk
C.C. De Kimpel
Bilzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
woensdag 23 januari 2019
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
donderdag 24 januari 2019
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
vrijdag 25 januari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hofpoort, Coevorden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Ludens, Voorburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Beun, Heiloo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Spant!, Bussum
Rayen Panday - Fenomeen
Gryphus, Vierlingsbeek
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Skâns, Gorredijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schaffelaartheater, Barneveld
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag