Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
De Reggehof
Goor
14:30
Chassé Theater
Breda
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Islemunda
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Flint
Amersfoort
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Bussel
Oosterhout
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Cardo
Groesbeek
Theater De Lievekamp
Oss
Zaantheater
Zaandam
00:00
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Cultura
Ede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Taverne
Bergen
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Posttheater
Arnhem
zaterdag 08 februari 2020
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Marcel Hensema - Alles in de hens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater PePijn, Den Haag
zondag 09 februari 2020
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
De Reggehof, Goor
14:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Chassé Theater, Breda
15:30
Paul van Vliet
Lourdeskerk, Scheveningen
Alex Agnew
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 10 februari 2020
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 11 februari 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kattendans, Bergeijk
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Trigger
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Posttheater, Arnhem
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Cody Ko & Noel Miller
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 12 februari 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Islemunda, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Ervaring
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
00:00
Yora Rienstra - UP
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Arjan Kleton - Met de fles grootgebracht
Cultura, Ede
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Javier Guzman - Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Viggo Waas - De Meestervoorspeller
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Breek De Week Open Mic Night Bergen
Taverne, Bergen
donderdag 13 februari 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Willem, Papendrecht
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. De Pas, Heesch
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Hoftheater, Raalte
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem