Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
HAN Campustheater
Nijmegen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Deurne
Deurne
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Velinx
Tongeren
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Gashouder
Dedemsvaart
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Jan van Besouw
Goirle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parkgebouw
Rijssen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
woensdag 16 januari 2019
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Omval, Diemen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Spiegel, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Zaantheater, Zaandam
donderdag 17 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Cardo, Groesbeek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Storm, Winterswijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 18 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn