Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Omval
Diemen
Theater RhederArt
Dieren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Werft
Geel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
00:00
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Boodschap
Rijen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theater Ludens
Voorburg
Theaterpand Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
De Poorterij
Zaltbommel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
13:00
De Kennismakerij
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Wilminktheater
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
20:30
Hofman
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
zaterdag 11 mei 2019
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater De Omval, Diemen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werft, Geel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Kielzog, Hoogezand
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Harmonie, Leeuwarden
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ons Mierloos Theater, Mierlo
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
DeMess, Naarden
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thijs Kemperink - Bonje
De Boodschap, Rijen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thomas Acda - Motel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maaspoort, Venlo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Venray, Venray
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Ludens, Voorburg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Rayen Panday - Fenomeen
Zaantheater, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum
De Poorterij, Zaltbommel
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 12 mei 2019
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Rotterdam, Rotterdam
13:00
Kizzy
De Kennismakerij, Tilburg
20:30
Claron McFadden / Sven Ratzke
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 13 mei 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 14 mei 2019
20:30
Carl Barron
Boom Chicago, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show
Markant Uden, Uden
woensdag 15 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum
Jan van Besouw, Goirle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Bussel, Oosterhout
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Het Wennekerpand, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Laureij
Agnietenhof, Tiel
20:30
Bas Birker / Dave Felida / MC WestSaid / Wouter Monden
Hofman, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Onder Vrouwen
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 16 mei 2019
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda