Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Reggehof
Goor
Jan van Besouw
Goirle
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater De Kik
Elst
20:15
Cultura
Ede
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schuur
Haarlem
20:00
Theater de Mythe
Goes
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Concordia
Enschede
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
20:15
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Weverij
Zierikzee
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
vrijdag 23 februari 2018
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 24 februari 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Storm, Winterswijk
André Manuel - De Onzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Percossa - BAM!
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Marco Lopes - Moedt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Bon theater, Medemblik
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden
Stefano Keizers - Erg heel
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Martijn Koning - Koning te rijk
De Reggehof, Goor
William Boeva - Reset
Jan van Besouw, Goirle
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
20:15
LOS - VAST
Cultura, Ede
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Den Herd, Bladel
Emilio Guzman - Kom dan!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 25 februari 2018
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Toegift, Den Hoorn
maandag 26 februari 2018
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 februari 2018
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Schuur, Haarlem
20:00
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Percossa - BAM!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yentl & de Boer - Magie
Theater Concordia, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Spant!, Bussum
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 01 maart 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Jeroen van Merwijk - Lucky
Junushoff Theater, Wageningen