Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Aan de Slinger
Houten
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Koningshof
Maassluis
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
S.C.C. De Ruchte
Someren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Musis
Arnhem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Bon theater
Medemblik
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Wesopa Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Aan de Slinger
Houten
Minnepoort
Leuven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
C.C. Stroud
Putten
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Schaffelaartheater
Barneveld
vrijdag 11 oktober 2019
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
René van Meurs - Hunkert
J.C. Pardoes, Hoogwoud
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
Sara Kroos - Verte
Koningshof, Maassluis
20:00
De Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Comedy club Snek
Het Bolwerk, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kwartier, Stolwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agnietenhof, Tiel
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Patrizanen - Het leven an sich
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Storm, Winterswijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 12 oktober 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Ervaring
Wesopa Weesp, Weesp
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
Best of... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 13 oktober 2019
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
maandag 14 oktober 2019
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 oktober 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Best of... Ton Kas
Theater De Veste, Delft
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
woensdag 16 oktober 2019
Best of... Ton Kas
Flint, Amersfoort
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Ervaring
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Minnepoort, Leuven
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Hehobros
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Stroud, Putten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
donderdag 17 oktober 2019
Sara Kroos - Verte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schaffelaartheater, Barneveld