Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Meerpaal
Dronten
00:00
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Crea
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
ATLAS Theater
Emmen
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Zaantheater
Zaandam
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Spant!
Bussum
00:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
donderdag 30 januari 2020
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Victor Luis van Es
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Klooster, Woerden
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Deventer Schouwburg, Deventer
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meerpaal, Dronten
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Kattendans, Bergeijk
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Ervaring
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Sara Kroos - Verte
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 31 januari 2020
20:00
Arne de Wit / Carla Wijnen / Miriam Wijnen
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Zaantheater, Zaandam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Koning - Koning van de toekomst
van Beresteyn, Veendam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Omval, Diemen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Pand, Gorinchem
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Spant!, Bussum
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Verte
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Kantine Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Jan van Besouw, Goirle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Figi Theater, Zeist
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Reggehof, Goor
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Meerpaal, Dronten
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Anuar - EERLIJK
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 01 februari 2020
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater PePijn, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Spant!, Bussum
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen