Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kennemer Theater
Beverwijk
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Werftheater
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede
C.C. Parnassos
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Mythe
Goes
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Koningsduin
Castricum
20:00
Figi Theater
Zeist
Theater De Winsinghhof
Roden
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Speeldoos
Baarn
Diligentia
Den Haag
C.C. De Kei
Reusel
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Pand
Gorinchem
De Dillewijn
Ankeveen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ons Tejater
Lieshout
Agnietenhof
Tiel
Veluvine
Nunspeet
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cultura
Ede
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Filmtheater Luxor
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
van Beresteyn
Veendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 23 november 2017
Fuad Hassen - Held
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 24 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sjaak Bral
S.C.C. De Enck, Oirschot
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om alles
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Piepschuim
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wilminktheater, Enschede
Johan Goossens - Vlam
C.C. Parnassos, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Spiegel, Zwolle
Fuad Hassen - Held
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Omval, Diemen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Mythe, Goes
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ali B - Koorts
Cultura, Ede
zaterdag 25 november 2017
Zonder verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Youssef El Mousaoui
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Koningsduin, Castricum
20:00
THE NATION
Figi Theater, Zeist
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Winsinghhof, Roden
Soundos - Geboren met ervaring
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Sjaak Bral
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Speeldoos, Baarn
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
C.C. De Kei, Reusel
Marco Lopes - Moedt
Werftheater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Pand, Gorinchem
Johan Goossens - Vlam
De Dillewijn, Ankeveen
Jochen Otten - Troosten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Nieuwe Kolk, Assen
Fuad Hassen - Held
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Schattelijn, Geertruidenberg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Hofpoort, Coevorden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Bussel, Oosterhout
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Ons Tejater, Lieshout
André Manuel - De Onzen
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
zondag 26 november 2017
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 27 november 2017
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 november 2017
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 29 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Zinin, Nijverdal
Ton Kas - Kakmaker
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Posthuis Theater, Heerenveen
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
20:15
Piepschuim
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Cultura, Ede
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Fuad Hassen - Held
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Eindejaarsconference 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Filmtheater Luxor, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
donderdag 30 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam