Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Mainstage
's-Hertogenbosch
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Genk
Genk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
21:30
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Ethias Arena
Hasselt
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Ruchte
Someren
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
19:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zalencentrum De Colle
Kollum
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:45
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
15:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parktheater
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Meervaart
Amsterdam
17:00
Meervaart
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Capitole
Gent
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
21:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Capitole
Gent
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Capitole
Gent
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
Theater Hof 88
Almelo
zaterdag 05 september 2020
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Valvetronic Brassband
Bostheater Ommen, Ommen
zondag 06 september 2020
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
maandag 07 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
C.C. Genk, Genk
dinsdag 08 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nits
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
woensdag 09 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
21:30
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:15
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
donderdag 10 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Kardol - Welkom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Klooster, Woerden
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Grof geschud / Lisa Ostermann / Vlamousse - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Agnew
Capitole, Gent
vrijdag 11 september 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Schalm, Veldhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Grof geschud - lijmen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
19:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
22:00
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 12 september 2020
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
21:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Alex Ploeg
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater De Storm, Winterswijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:45
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Arie Koomen - BOE!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Odeon, Zwolle
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Parktheater, Eindhoven
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
19:30
Jawad El Soufi- Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
17:00
Jawad El Soufi-Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Viggo Waas - De Meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Oldenhermanns / Remy Evers / Thjum Arts - cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Lebbis - Stand-up Corona
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
Capitole, Gent
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Schakel, Waregem
zondag 13 september 2020
20:00
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
maandag 14 september 2020
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
dinsdag 15 september 2020
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
woensdag 16 september 2020
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo