Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
18:45
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Figi Theater
Zeist
21:15
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
19:30
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
15:00
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Markant Uden
Uden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Kursaal Oostende
Oostende
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
15:00
Ally's Drive In
Almere
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Zaal Nova,
Nazareth
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Kursaal Oostende
Oostende
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Singer Theater
Laren
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Posttheater
Arnhem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Ahoy
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
19:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Het Punt
Vroomshoop
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kattendans
Bergeijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Het Punt
Vroomshoop
20:00
De Speulkoel Anloo
Anloo
vrijdag 21 augustus 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
zaterdag 22 augustus 2020
21:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:30
Kirsten van Teijn
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
18:45
Kirsten van Teijn
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
zondag 23 augustus 2020
21:15
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
19:30
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
15:00
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Francis Van Broekhuizen: Leve De Kunst, Leve De Liefde
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
dinsdag 25 augustus 2020
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2020
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Glodi Lugungu
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 27 augustus 2020
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Arjen Kleton
Markant Uden, Uden
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 28 augustus 2020
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Joost Spijkers: Iemand Als Jij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
21:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
15:00
Howard Komproe / Jörgen Raymann / Peter Pannekoek / Sanne Wallis de Vr
Ally's Drive In, Almere
zaterdag 29 augustus 2020
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
21:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Jandino Asporaat
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
21:30
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 30 augustus 2020
Francis van Broekhuizen
Zuiderparktheater, Den Haag
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Dolf Jansen
Singer Theater, Laren
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
maandag 31 augustus 2020
Youp van 't Hek
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
dinsdag 01 september 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
woensdag 02 september 2020
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Steef de Jong - SISI BOY
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rob Scheepers
Comedy Club Haug, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
René van der Gijp - GIJP Live! XL
Ahoy, Rotterdam
donderdag 03 september 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Rayen Panday
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 04 september 2020
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
19:30
Bert Visscher / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Steef de Jong - SISI BOY
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
21:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 05 september 2020
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
21:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
20:30
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Helligen Hendrik - Zotte Zomer Parade
Openluchttheater Hertme, Hertme
Henry van Loon - Onze Henry
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
20:00
toneelgroep e poi
De Speulkoel Anloo, Anloo