Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Hofpoort
Coevorden
Kaleidoscoop
Mortsel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Lievekamp
Oss
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Bussel
Oosterhout
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Hoftheater
Raalte
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Harmonie
Leeuwarden
De Kunstgreep
Oostzaan
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Toestanden op Podium
Bemmel
Flint
Amersfoort
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater De Kik
Elst
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Markant Uden
Uden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Veste
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. 't Gasthoes
Horst
Spant!
Bussum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Reggehof
Goor
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Simplon
Groningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Singer
Rijkevorsel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
ATLAS Theater
Emmen
De Meenthe
Steenwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Cultura
Ede
vrijdag 08 december 2017
Emilio Guzman - Kom dan!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fuad Hassen - Held
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hofpoort, Coevorden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kaleidoscoop, Mortsel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochen Otten - Troosten
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Scheldetheater, Terneuzen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Lievekamp, Oss
Kirsten van Teijn - Zalf
ATLAS Theater, Emmen
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BREStheater, Brielle
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Piepschuim
Theater De Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Agnietenhof, Tiel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koningshof, Maassluis
20:15
Sjaak Bral
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Bussel, Oosterhout
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Vincent Bijlo & vrienden - Eindejaarsconference 2017
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 09 december 2017
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen
Hoftheater, Raalte
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Spant!, Bussum
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
De Poorterij, Zaltbommel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kunstgreep, Oostzaan
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fuad Hassen - Held
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Raaklijn
Toestanden op Podium, Bemmel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Kik, Elst
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marco Lopes - Moedt
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Markant Uden, Uden
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sjaak Bral
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Two shows, one gig!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Zonder verdoving
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 10 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. 't Gasthoes, Horst
Richard Groenendijk - Om alles
Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 11 december 2017
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 12 december 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Griffioen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Geloof ons nou maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Ik beloof niks
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Sjaak Bral
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Reggehof, Goor
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 december 2017
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Comedy Night: Harry Glotzbach / Kristel Zweers / Marlon Kicken / Vince
Simplon, Groningen
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Schouwburg Odeon, Zwolle
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving - Raaklijn
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Singer, Rijkevorsel
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Richard Groenendijk - Om alles
ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Erg heel
De Meenthe, Steenwijk
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 14 december 2017
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede