Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
AFAS Live
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
DeLaMar
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Perron-3
Rosmalen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Markant Uden
Uden
19:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater PePijn
Den Haag
't Getouw
Mol
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Biekorf
Lebbeke
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Wilminktheater
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Mimik
Deventer
21:00
Mimik
Deventer
Den heuvel
Alphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Bunder
Moorslede
20:00
MECC
Maastricht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kattendans
Bergeijk
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
De Muze
Noordwijk
21:30
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Dok6
Panningen
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
C.C. De Grote Post
Oostende
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater De Veste
Delft
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
dinsdag 24 november 2020
Hans Teeuwen
AFAS Live, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 25 november 2020
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
Bert Gabriels - #Eindejaars2
't Getouw, Mol
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
donderdag 26 november 2020
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
19:30
Elstak & Elstak - Overlieven
Werftheater, Utrecht
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Felix Heezemans / Jurg van Ginkel / Kristel Zweers / Silvester Zwaneve
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Boxtel, Boxtel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Wilminktheater, Enschede
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Mimik, Deventer
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Den heuvel, Alphen
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Martijn Kardol - Welkom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Nigel Williams
C.C. De Bunder, Moorslede
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Verelst - Amai
De Kattendans, Bergeijk
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
19:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
René van Meurs - Hunkert
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Muze, Noordwijk
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Dok6, Panningen
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Willem, Papendrecht
vrijdag 27 november 2020
20:15
Alex Ploeg - EGO
Het Klooster, Woerden
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
19:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Grote Post, Oostende
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Evertshuis, Bodegraven
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
14:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem